Берестівська громада
Запорізька область, Бердянський район

Міжнародний захід Ukrainian Organic Export Days

Дата: 08.07.2021 16:32
Кількість переглядів: 571

 

 З 20 вересня по 1 жовтня 2021 року Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» (далі – Установа) організовує та проводить міжнародний захід Ukrainian Organic Export Days (далі – UOED).

UOED – це масштабний проєкт, покликаний представити органічний потенціал України міжнародній спільноті, налагодити співпрацю між українськими органічними виробниками та потенційними партнерами за кордоном. Проєкт також націлений на розвиток експортних компетенцій органічних виробників і промоцію органічного виробництва в Україні.

Учасники проєкту матимуть можливість взяти участь у заздалегідь підготовлених бізнес – зустрічах з потенційними партнерами з країн ЄС та у тренінгу з ведення В2В – онлайн перемовин, ознайомитись з торговими можливостями та проаналізувати пріоритетні ринки для експорту.

До участі запрошуються українські виробники органічних продуктів, які можуть підтвердити органічне походження продукції відповідним сертифікатом. Наприклад: BioSuisse, NOP, USDA, EU Organic Bio та інше.

 UOED реалізується Державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» спільно з Асоціацією «Ягідництво України». Проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу, надати через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), який виконується компанією Chemonics International, а також за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю органічному та молочному секторах України», що впроваджуються Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Враховуючи вищенаведене, прошу посприяти реалізації проєкту через розповсюдження інформації на доступних ресурсах з метою залучення більшої кількості учасників з числа українських виробників органічних харчових продуктів.

Матеріали з реалізації проєкту знаходяться за посиланнями:

Захід UOED у Фейсбук: https://cutt.ly/onT0ZY;

Публікація анонсу UOED: https://cutt.ly/WnT0fju;

Повний анонс: https://cutt.ly/InT0xc3;

Анонс на експортному Веб-порталі: https://cutt.ly/fnT0b84.

Контактна особа від Установи провідний фахівець відділу експертної світи ПАЩУКОВ Сергій електронна адреса: spashchukov@epo.org.ua мобільний телефон: 066 423 53 23. 

 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора