ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВЧАСНУ СПЛАТУ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ

Дата: 12.07.2021 14:50

Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок, що розташовані на території Берестівської територіальної громади!

Сільська рада повідомляє вас про обов’язковість сплати земельного податку та орендної плати.

Відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ.

За несплату земельного податку та орендної плати ви несете відповідальність перед Законом, а також  наносите збитки місцевому бюджету, основним джерелом наповнення якого, на сьогоднішній день, є збір за користування землею.

Пам’ятайте, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежать соціальні виплати, благоустрій громади, утримування закладів дошкільної та позашкільної освіти, культури  та ін.

Шановні громадяни! Для уникнення відповідальності у вигляді пені та штрафу щодо невиконання покладених обов’язків, згідно чинного законодавства України, необхідно провести оплату земельного податку до 25.08.2021р.

Для отримання податкового повідомлення про нарахування земельного податку  звертатися:

Мешканцям сіл Берестове, Довбине, Сачки  - в Берестівську сільську раду за адресою: с.Берестове, вул. Шкільна, буд. 32.

Дякуємо за розуміння!

Зберігайте квитанції про оплату!