ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: У БЕРДЯНСЬКОМУ РАЙОНІ РОЗПОЧАВСЯ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ МІЖНАРОДНОГО АВТОШЛЯХУ

Дата: 27.07.2021 11:16

Траса М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на м. Таганрог) побудована ще у довоєнні роки і лише у 50-ті - 70-ті роки минулого століття зазнавала реконструкції. На сьогодні дорожнє покриття у незадовільному стані і  потребує значного оновлення.

У Запорізькій області дорогу М-14 ремонтуватимуть на двох ділянках: км 580+000 – км 592 та км 592+000 – км 604+086.

Днями дорожники вже розпочали роботи з фрезерування існуючого покриття та регенерації шарів основи. Також проводиться  влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.

Загалом проєктом капітального ремонту передбачено провести повне оновлення ділянок: зняття старого шару асфальту, підсилення основи, влаштування нового покриття, заміна водопропускних труб, розчищення земляного полотна, ремонт двох мостів, укріплення узбіч, нанесення дорожньої розмітки, влаштування тротуарів та дорожніх знаків.