До уваги мешканців Берестівської громади!

Дата: 03.08.2021 15:21

З 04 серпня 2021 року по 03 вересня 2021 року у виконавчому комітеті Берестівської сільської ради не проводитиметься державна реєстрація смерті. З питань державної реєстрації смерті просимо звертатися в Бердянський відділ  державної  реєстрації  актів  цивільного  стану у Бердянському районі Запорізької області Південно-Східного міжрегіонального  управління  Міністерства юстиції  (м. Дніпро)   за адресою: 71100, м. Бердянськ, вул. Лютеранська, буд. 1 (телефон (06153) 4-52-89, (06153) 4-52-35; е-пошта vcs@bdm.zp.minjust.gov.ua).

У зв'язку з відпусткою секретаря виконкому сільської ради в будівлі ЦНАПу за адресою: с. Берестове вул. Шкільна, 32, не здійснюватимуться нотаріальні дії (посвідчення довіреностей, заповітів, дублікатів заповітів, справжності підпису, завірення копій документів).

Виконавчий комітет сільської ради