Малозабезпеченим багатодітним сім’ям виділять по 2000 грн на кожну дитину для підготовки до школи!

Дата: 05.08.2021 13:14

Кабінет міністрів ухвалив постанову про виплату по 2000 грн дітям шкільного віку з багатодітних малозабезпечених сімей. Додаткові виплати отримають 145 тисяч дітей, загальний обсяг фінансування програми – 290 млн грн.

Одноразову грошову допомогу надаватимуть на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до школи. Її призначатимуть у розмірі 2000 грн на кожну дитину з такої родини, яка станом на 1 серпня 2021 року досягла віку 6 – 17 років (включно).

Нарахування відбуватиметься без участі батьків, подання додаткових заяв не передбачене.

Виплату допомоги проведуть управління соціального захисту населення за матеріалами справ одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям з числа багатодітних.

У подальшому ці гроші не враховуватимуть при призначенні інших соціальних виплат та субсидії.

Відділ СЗН Берестівської сільської ради