Регіональний форум «Органічна Україна 2021. Запоріжжя»

Дата: 06.08.2021 08:35

Громадська спілка виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна» під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України за підтримки швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах» 26 серпня 2021 року о 10-00 годині в онлайн режимі проводить ХХХХХХІ Регіональний форум «Органічна Україна 2021. Запоріжжя».

Метою заходу є посилення політичного діалогу на місцевому, регіональному та національному рівнях для сприяння розвитку органічного виробництва.

На Форумі будуть висвітлені наступні теми:

стан органічного виробництва у Запорізькій області у 2020 році,

-  законодавче регулювання органічного виробництва та його впровадження у Запорізькій області;

-  державна та регіональна підтримки органічного виробництва і фермерства у Запорізькій області у 2021 році;

-  співпраця та кооперація сільськогосподарських   виробників та переробників - досвід та ринкові пропозиції Запорізької області та досвід інших регіонів;

- збільшення споживання органічної продукції в області, локальні продажі,

- технології органічного виробництва;

- сертифікація органічного виробництва та/або обігу органічної продукції,

- експорт органічної продукції.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: http://bit.ly/385VGZM.