Берестівська громада
Запорізька область, Бердянський район

Легальне працевлаштування - гарантія захищеного майбутнього

Дата: 06.08.2021 11:00
Кількість переглядів: 443

 

Фото без опису

Державною службою України з питань праці розроблені рекламні відеоролики на тему: «Легальне працевлаштування - гарантія захищеного майбутнього» (додається).

Мета відеороликів: популяризація офіційного працевлаштування та формування негативного ставлення суспільства до використання незадекларованої праці.

Проблема легалізації праці є достатньо серйозною, а її вирішення є одним із першочергових завдань Держави. Зазначимо, що вже тривалий час в Україні зберігається ситуація, коли понад 25% зайнятого населення (близько 4,5 млн. осіб) працює без оформлення трудових відносин. Через це державний бюджет та бюджет Пенсійного фонду України щорічно втрачають близько 90 млрд. гривень.

Відсутність належного соціального захисту, невиплата заробленої «тіньової» заробітної плати та соціальних виплат травмованим неоформленим працівникам спричиняють значне загострення соціального напруження в суспільстві. Адже заходи, спрямовані на легалізацію найманої праці - це не лише джерело наповнення бюджетів. Це перш за все долі людей, відновлення соціальних гарантій і прав найманих працівників. З огляду на викладене Держпраці має вживати рішучих кроків щодо популяризації офіційного працевлаштування та виплати офіційної, прозорої заробітної плати.

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора