Закликаємо до співпраці по знищенню амброзії.

Дата: 06.08.2021 15:21

Шановні  мешканці Берестівської територіальної громади!

Для забезпечення сприятливого та екологічного стану сіл громади, збереження здоров'я і зменшення захворюваності людей на алергійні хвороби, інформуємо про необхідність боротьби з карантинними рослинами та бур’янами шляхом скошування, виривання з коренем, виполювання поблизу своїх садиб на прилеглих і закріплених територіях.

Закликаємо всіх небайдужих до свого здоров’я і здоров’я оточуючих та екологічного стану нашої громади до плідної співпраці по знищенню амброзії. Також звертаємось з проханням до керівників підприємств, організацій всіх форм власності, землекористувачів та населення проводити всі необхідні заходи по захисту та оздоровленню екологічного стану нашої території. Ми впевнені, що лише спільними зусиллями зможемо призупинити розповсюдження злісного карантинного бур’яну – амброзії.

Боротьба з амброзією – справа кожного.

Збережемо чисте довкілля та здоров’я людей!

Відділ земельних та екологічних питань  сільської ради