Про скликання засідання виконавчого комітету Берестівської сільської ради VІІІ скликання

Дата: 10.08.2021 13:20

Берестівська сільська рада

Бердянського району Запорізької області

сільського голови

09.08.2021                                     с. Берестове                                     №  148

Про скликання засідання виконавчого комітету

Берестівської  сільської ради VІІІ скликання

Керуючись п. 20 ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  відповідно до Регламенту виконавчого комітету Берестівської сільської ради восьмого скликання, плану роботи виконавчого комітету Берестівської сільської ради восьмого скликання, затвердженого рішенням виконавчого комтітеу Берестівської сільської ради від 17.06.2021р.  № 36

,,Про  план  роботи  виконавчого  комітету  Берестівської  сільської ради на  ІІІ квартал  2021 року’’, ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

І.  Провести  засідання виконавчого комітету Берестівської сільської ради

восьмого скликання 19 серпня  2021 року  0 14.00 годині в приміщенні ,,ЦНАПу’ за адресою: с. Берестове  вул. Шкільна, 32.

ІІ. На розгляд засідання передбачається винести такі  питання:

1. Про  підготовку установ та організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років

Доповідає: Шендрик П.В., начальник відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою та інвестиційної політики.

2. Про утворення групи виявлення та супроводження осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення які проживають у зоні надзвичайної ситуації або можливого ураження.

Доповідає: Лісовська Л.М., начальник відділу соціального захисту населення.

3. Про  організацію цивільного захисту населення.

Доповідає: Білоусов Ю.А., головний спеціаліст надзвичайних ситуацій та цивільного захисту.

4. Про розгляд справ про адміністративні правопорушення.

Доповідає: Верескун Н.І.,адміністратор відділу ЦНАП.

5. Про схвалення прогнозу бюджету Берестівськоїсільської ТГна 2022-2024 роки.

Доповідає: Семкович М.Г., начальник фінансового відділу.

Різне.

ІІІ. Зубко А.Я., начальнику відділу організаційної, інформаційної, кадрової роботи та документообігу, забезпечити  оприлюднення  даного  розпорядження  згідно  чинного  законодавства.

ІV. Доповідачам надати погоджені проєкти рішень у відділ організаційної, інформаційної, кадрової роботи та документообігу  до 16.00 год. 10.08.2021 року.

V.  Зубко А.Я., начальнику відділу організаційної, інформаційної, кадрової роботи та документообігу, попередити  членів виконавчого комітету сільської ради  про  місце  та  час  проведення  засідання.

VІ.  Контроль  за  виконанням  даного  розпорядження  залишаю за собою

Берестівський сільський  голова                                                 Ігор ЖОГЛО