Запорізька обласна державна адміністрація повідомляє!

Дата: 18.08.2021 13:46

В якості попередження випадків необережного поводження з вибухонебезпечними предметами та нагадування про серйозність мінної ситуації у нашій країні, під егідою «Загроза, що приховують вибухонебезпечні предмети», групи з надання інформації THE HALO TRUST, зосередять всі можливі зусилля для інформування якомога більшої частини населення Запорізької області з 01.08.2021 та до кінця 2021 року  будуть продовжувати проводити роботу в школах, дитячих садках, які розпочали в квітні цього року.

Метою даних заходів є навчання правил безпечної поведінки при виявленні боєприпасів та інформування щодо того, які зусилля докладаються для усунення вибухової загрози з боку урядових та неурядових організацій.

Фахівці у сфері надання інформації будуть здійснювати побудинкові обходи та спілкуватись з населенням.

Планується використання наступних матеріалів:

• інформаційні банери;
  • фото і відео презентації;
  • карти із статистикою по постраждалим та замінованим територіям;
  • роздатковий матеріал (зошити, розмальовки, альбоми, листівки, постери, тощо).

Представництво дотримується всіх вимог щодо безпеки по відношенню до COVID – 19. Проведення заходів здійснюватиметься без політичної та будь якої іншої реклами.