Семінар на тему: «Викуп с.г. ділянок, новий податок на 1 га, повернення ПДВ 20%, списання пального, Е-лікарняні, каса, бенефіціари»

Дата: 18.08.2021 14:40

Для керівників, бухгалтерів, юристів, кадровиків та економістів аграрного сектору підготовлено четвертий у 2021 році семінар на тему: «Викуп с.г. ділянок, новий податок на 1 га, повернення ПДВ 20%, списання пального, Е-лікарняні, каса, бенефіціари». Семінари заплановано провести з виконанням протиепідемічних вимог, визначених постановою КМУ № 1236 та рекомендаціями МОЗ № 50 зокрема, з обов’язковим обмеженням кількості учасників, використанням масок, проведенням дезінфекції, дотриманням соціальної дистанції.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

ДАТА, ЧАС ПРОВЕДЕННЯ

Мелітопольський міський краєзнавчий музей

(м. Мелітополь, вул. М.

Гоушевського 18, зал, 1 пов.)

06 вересня 2021 р., початок реєстрації 10.00, семінар 11.00-15.00 (додатково виділяється час для надання відповідей па питання)

Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека (проспект Соборний, 142, 4-й поверх, зал семінарських засідань)

07 вересня 2021 р., початок реєстрації 10.00, семінар 11.00-15.00 (додатково виділяється час для надання відповідей на питання)

Додаткова інформація на сайті: http://www.cpau.kiev.ua/

Умови участі ТА ВАРТІСТЬ

Кількість місць для очної участі обмежена постановою Уряду! При оплаті за тиждень до семінару Ваше місце заброньовано з урахуванням обмежень кількості учасників. Кожен учасник має вдягнути захисну маску/респіратор, дотримуватись дистанції не менше 1,5 метри, використовувати встановлені на вході антисептики і паперові рушники в санвузлах!

Семінар коштує 750 грн. з учасника. Вартість включає Довідник бухгалтера «Викуп с.г. ділянок, новий податок на 1 га, повернення ПДВ 20%, списання пального, Е-лікарняні, каса, бенефіціари» № 4/2021 (Додаток 1).

Кожен учасник додатково може придбати Спеціальний випуск готових рішень «Договір купівлі сільгоспугідь, оренда техніки, послуги з сівби і збирання урожаю, пояснення і скарги в ДПС, страховий стаж» № 4/2021 (зміст в Додатку 3, вартість – 200 грн.).

УВАГА! Скористайтесь своїми ЗНИЖКАМИ! Для учасників, які відвідали три з останніх чотирьох семінарів Центру професійних бухгалтерів (листопад 2020липень 2021), вартість цього семінару замість 750 грн. знижено – 700 грн. (!)

Кожен учасник може пройти тести за міжнародною програмою CPA Agro – «Сертифікований професійний бухгалтер агросектору» (https://www.cpau.kiev.ua/services/profesijna-sertifikaciya). Вартість тесту 250 грн.

Одному учаснику з Підприємства, з яким є договір на інформаційно-консультаційні послуги на весь 2021 рік, семінар безкоштовний (табл.).

Присутність на попередніх семінарах Центру професійних бухгалтерів (листопад 2020липень 2021)/

Вартість

Вартість семінару (вересень 2021 року), грн.

Тест

Основна (входить Довідник

Знижка (входить Довідник

Знижка (входить Довідник

Спеціаль-ний випуск

(за ба-жанням)

Рекомен-дована

(входить Довідник

по семінару та Спец-випуск)

CPA Agro

Присутність

Не були НА будь-яких ТРЬОХ з останніх чотирьох семінарів

Були НА будь-яких ТРЬОХ з останніх чотирьох семінарів

Підписали договір про надання інформаційно-консультаційних послуг на 2021 рік

без-коштовно

(1 чол.)

УВАГА! ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ РОЗРАХУНКІВ!

До зміни реквізитів безготівковий розрахунок здійснюється ВИКЛЮЧНО на ФОП Володимир Михайлович Метелиця!

При очній участі в семінарі: завантажте Рахунок-фактуру ФОП Володимир Михайлович Метелиця (ІН 2978215692) і зазначте в ньому дату та вартість послуг (зі знижкою – 700 грн., без знижки – 750 грн., додаткова література (Спеціальний випуск) – 200 грн., тест за програмою CPA Agro – 250 грн.); здійсніть оплату; завантажте Акт прийому-передачі виконаних робіт; зазначте в Акті власні реквізити, дату складання Акта датою семінару та вартість послуг; роздрукуйте Акт у двох екземплярах, підпишіть і візьміть з собою; на семінарі надайте Акти і заберіть свій екземпляр підписаний і з печаткою.

При готівковому розрахунку за семінар: візьміть готівку, здійсніть оплату при реєстрації перед початком семінару, отримайте на місці квитанцію про оплату на ФОП Володимира Михайловича Метелицю (ІН 2978215692).

При участі у відеосемінарі: Акти виконаних робіт ФОП Володимир Михайлович Метелиця (ІН 2978215692) разом з літературою надійдуть поштою після завершення очних семінарів.

При оплаті підписки на 4 семінари 2021 року: завантажте Акт прийому-передачі виконаних робіт ФОП Метелиця Володимир Михайлович на вартість 3400 грн. (ІН 2978215692); зазначте в Акті власні реквізити, дату складання Акта 29 жовтня 2021 р.; роздрукуйте Акт у двох екземплярах, підпишіть і візьміть з собою на очний семінар; на семінарі надайте Акти і заберіть свій екземпляр підписаний і з печаткою.

Акти виконаних робіт просимо надсилати на адресу: 03127, вул. Дубініна Володі 2 кв. 49, м. Київ. Метелиці В.М.