День Державного прапора та День Незалежності України

Дата: 24.08.2021 09:37

Шановні співвітчизники,

23 серпня ми вшановуємо синьо-жовтий прапор – головну святиню нашої державності, уособлення нашого національного духу і символ нашої непереможності. 24 серпня ми святкуємо 30 річницю відновлення Незалежності України.

За можливість для нас відзначати ці свята кращі сини і доньки України віддали своє життя. Ми всі разом вибороли право залишитися українцями і будувати нашу власну державу.

Сьогодні синьо-жовтий прапор майорить на вулицях України, знаходиться на почесному місці у кожній установі, ми його маємо практично у кожній сім’ї, ми з ним залюбки йдемо рідним містом чи селом, ми його беремо за кордон. Наша шана до прапора є проявом гордості за рідну Батьківщину, за її прекрасний народ.

Святкуючи цими днями День Державного прапора і День Незалежності ми впевнено, із натхненням і гордістю, продовжуємо будувати демократичну, європейську, економічно розвинуту державу для людей. І ми її збудуємо, всі разом, і вона буде найкраща.

Слава Україні!