Про скликання 10-ї (позачергової) сесії Берестівської  сільської ради

Берестівська сільська рада

Бердянського району Запорізької області

сільського голови

20.08.2021                                     с. Берестове                                     №  158

Про скликання 10-ї(позачергової) сесії

Берестівської  сільської ради

VІІІ скликання

Керуючись п. 4 ст. 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, у зв’язку з виробничою необхідністю, ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

І.  Провести  10-у (позачергову) сесію Берестівської сільської ради

восьмого скликання 27 серпня  2021 року  0 10.00 годині в приміщенні сільського клубу № 1 с. Берестове за адресою: с. Берестове  вул. Миру, 104.

ІІ. На розгляд пленарного засідання передбачається винести такі  питання:

1. Про  внесення змін та доповнень до рішення Берестівської сільської ради від 24.12.2020 р. № 27 «Про бюджет Берестівської сільської територіальної громади на 2021 рік»

Доповідає: Семкович М.Г., начальник фінансового відділу.

2.  Про схвалення прогнозу бюджету Берестівської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Доповідає: Семкович М.Г., начальник фінансового відділу.

3. Про умови оплати праці Берестівського сільського голови.

Доповідає: Бабіч В.М., начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності.

4. Про створення органу приватизації та затвердження Положення про орган приватизації Берестівської сільської ради.

Доповідає: Шиян А.В., начальник  відділу юридичного забезпечення, цивільного захисту та військового обліку.

5. Про затвердження положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для розробки незалежної експертної грошової оцінки об’єктів комунального майна.

6. Про матеріальну допомогу.

Доповідає: Лісовська Л.М., начальник відділу соціального захисту населення.

7. Земельні питання.

Доповідає: Остапко Л.П., головний спеціаліст відділу земельних та екологічних питань.

8. Про внесення змін та доповнень до рішення Берестівської сільської ради від 24.12.2020 № 5 «Про встановлення вартості харчування та плати для батьків за харчування дітей в загальноосвітніх навчальних закладах  Берестівської сільської ради на 2021 рік.

Доповідає: Лисенко О.А., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту

Різне.

ІІІ. Начальнику відділу організаційної, інформаційної, кадрової роботи та документообігу Зубко А.Я., забезпечити  оприлюднення  даного  розпорядження  згідно  чинного  законодавства.

ІV. Доповідачам надати погоджені проєкти рішень у відділ організаційної, інформаційної, кадрової роботи та документообігу  до 16.00 год. 23.08.2021 року.

V. Зубко А.Я., начальнику відділу організаційної, інформаційної, кадрової роботи та документообігу забезпечити оприлюднення проектів рішень на вебсайті громади до 17.00 год  25.08.2021 року.

VІ.  Зубко А.Я., начальнику відділу організаційної, інформаційної, кадрової роботи та документообігу, забезпечити інформування депутатів сільської ради, запрошених осіб про місце та час проведення сесії.

VІ.  Контроль  за  виконанням  даного  розпорядження  залишаю за собою

Берестівський сільський  голова                                                 Ігор ЖОГЛО