Конференція педагогічних працівників Берестівської сільської ради.

Дата: 30.08.2021 15:20

30 серпня 2021 року відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Берестівської сільської ради. На конференцію був запрошений сільський голова, керівники закладів загальної середньої освіти, їх заступники з навчально-виховної роботи, керівники закладів дошкільної освіти та педагоги.

З вітальним словом до присутніх працівників галузі освіти звернувся сільський голова Жогло Ігор Олексійович, висловивши педагогам подяку і шану за терпіння, мудрість, щоденну сумлінну працю, готовність до нововведень і роботи в різних форматах, виховання гідних громадян України.

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Берестівської сільської ради Лисенко Оксана Анатоліївна розповіла про підсумки розвитку дошкільної та загальної середньої освіти у 2020-2021 навчальному році та завдання на 2021-2022 навчальний рік.