Урочисті заходи з нагоди початку 2021/2022  навчального року відбулися в школах Берестівської територіальної громади

Дата: 01.09.2021 15:04

Зі словами привітання в Берестівській школі І-ІІІ ступенів звернулися перший заступник голови Бердянської районної державної адміністрації Ірина Півень , голова Берестівської територіальної громади Ігор Жогло, голова районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу Борис Будніков, депутат районної ради, директор ФГ "Марія" Григорій Линник та  директор Берестівської  ЗОШ І-ІІІ ст. Людмила Зозуля.

Привітала  з початком навчального року в Троїцькій школі І-ІІІ ступенів  начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Берестівської сільської ради Оксана Лисенко, староста Троїцького старостинського округу Олексій Гома  та директор школи  Валентина Гома.

В Миколаївській школі І-ІІІ ступенів з вітальними словами звернулися представник ПСП  «ЛЕНДФОРТ АЗОВ» Михайло Проценко, староста Миколаївського старостинського округу Тетяна Юрченко та заступник директора   Ірина Безносюк.