Святкування 220-річчя заснування села Берестове

Дата: 17.09.2021 13:11

Яскравим дійством стало святкування 220-річчя заснування села Берестове.

Для багатьох День села - це ще один привід зібратися разом, згадати і тих, хто народився, і хто став на весільний рушник 25, 50 років тому, подивитися виступи учасників художньої самодіяльності та своїх же діточок на сцені та порадіти їхнім творчим успіхам. Цей чудовий день об’єднує людей різною віку - від малого до великого.

На святі були присутні і почесні гості: Півень Ірина Григорівна, заступник голови Бердянської районної державної адміністрації, Кочубей Ольга Станіславівна, голова Бердянської районної ради, Токарєва Алла Дмитрівна, представник народного депутата України Пономарьова Олександра Сергійовича, Антошкіна Лідія Іванівна,ректор Бердянського інституту підприємництва, депутат Бердянської районної ради, Гаєвськии Сергій Олександрович, депутат Бердянської районної ради, Зевенко Олексій Олександрович, начальник служби економічної безпеки Товариства з обмеженою відповідальністю СК „Київ”, Линник Григорій Миколайович, голова фермерського господарства „Марія” Клименко Іван Юрійович, голова фермерського господарства „ЕКОАГРОМАКС”, Гома Олексій Леонідович, староста Троїцького старостинського округу, Юрченко Тетяна Василівна, староста Миколаївського старостинського.

Офіційну частину традиційно, відкрив Берестівський сільський голова Ігор Жогло. Щиро привітав земляків та побажав щоб і надалі процвітало наше село, народжувалися і підростали діти, спокійно і захищено почувалися люди похилого віку. Міцного здоров'я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою.
Під час урочистої офіційної частини кращих представників села відзначено Грамотами та Подяками сільського голови, Бердянської районної державної адміністрації та районної ради за багаторічну сумлінну працю на користь територіальної громади, активну громадську позицію та з нагоди Дня села.

Цей захід став справжнім дійством, адже надзвичайно цікавою та насиченою була культурно-масова програма свята. Позитивного настрою додали учасники художньої самодіяльності.

Розваг вистачало для кожного, адже упродовж свята в центрі села були розміщені різні локації: фотозони, виставка композицій «Дари осені». Малеча гарно проводила час на дитячій галявині, де були розміщені батути, продаж солодкої вати та сувенірів.

Продовжилось святкування народними гуляннями, дискотекою та феєрверком.

Ми хочемо подякувати дітям, учасникам художньої самодіяльності, які приймали участь у святковому концерті, керівникам сільгосппідприємств та підприємцям за допомогу. Завдяки вашій підтримці наше свято відбулось.