Відбулося засідання виконавчого комітету сільської ради

Дата: 23.09.2021 16:20

ОГОЛОШЕННЯ

23.09.2021 року року відбулося засідання виконавчого комітету сільської ради, на якому розглянули питання про роботу місцевої пожежної охорони Берестівської сільської ради, затвердили Положення про місцеву автоматизовану систему централізованого оповіщення Берестівської сільської ради та графік звіряння шляхом подвірного обходу військовозобов’язаних на території Берестівської сільської ради.

Ознайомила з планом роботи виконавчого комітету на ІУ квартал 2021 року секретар сільської ради Суницька Г.О.

З переліком об’єктів малої приватизації та переліком об’єктів 1- го типу (передача в оренду з проведенням аукціону) членів виконкому ознайомив начальник відділу юридичного забезпечення, цивільного захисту та військового обліку Шиян А.В. Внесено зміни до складу комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Берестівської сільської ради.

З всіх питань порядку денного виконкому прийняті відповідні рішення.

Сільський голова наголосив на необхідності дотримання карантинних обмежень у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції та попросив членів виконавчого комітету проводити роз’яснювальну роботу щодо необхідності вакцинування населення.