БЕРЕСТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ

Дата: 29.09.2021 09:51

Протягом вересня – жовтня 2021 року на території Одеської, Херсонської, Запорізької та Миколаївської областей в рамках підготовки підрозділів морської піхоти збройних сил України та за участі підрозділів іноземних держав будуть проводитись командно – штабні навчання «Об’єднані зусилля - 2021».

Під час проведення цього навчання планується переміщення великої кількості військової техніки та особового складу.

Категорично забороняється блокування військової техніки, розповсюдження фото – відеоматеріалів техніки і режимних військових об’єктів.

За інформацією пресслужби Збройних сил України в районі проведення навчань над військовими частинами, об’єктами та полігонами всі польоти безпілотних літальних апаратів будуть припинені. Особи, які здійснюватимуть запуск або керування цими БПЛА, будуть затримані та притягнуті до відповідальності.