Про скликання 12-ї сесії Берестівської сільської ради VІІІ скликання

Дата: 11.10.2021 16:59

Берестівського  сільського  голови

11.10.2021                                     с. Берестове                                          182

Про скликання 12  сесії

Берестівської  сільської ради

VІІІ скликання

Керуючись п. 4 статті 46 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні”на виконання плану роботи Берестівської сільської ради на ІІ півріччя 2021 року, затвердженого рішенням Берестівської сільської ради  від 22.07.2021року № 15, у зв’язку з виробничою необхідністю, ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

І.  Провести  12-у сесію Берестівської сільської ради восьмого скликання 28 жовтня 2021 року  0 10.00 годині в приміщенні сільського клубу № 1 с. Берестове за адресою: с. Берестове  вул. Миру, 104.

ІІ. На розгляд пленарного засідання передбачається винести такі  питання:

1. Про звіт про виконання бюджету Берестівської сільської територіальної громади Берестівської сільської  ради за 9 місяців 2021 року.

Доповідає: Cемкович М.Г., начальник фінансового відділу Берестівської сільської ради.

2. Про розпорядження Берестівського сільського голови.

3. Про внесення змін та доповнень до рішення Берестівської сільської ради від 24.12.2020 року № 27 «Про бюджет Берестівської сільської територіальної громади на 2021 рік.

4. Про  внесення  змін  та  доповнень  до  рішення Берестівської сільської ради  від 24.12.2020 року № 5 «Про встановлення вартості харчування та плати для батьків за харчування дітей в загальноосвітніх навчальних закладах  Берестівської сільської ради на 2021 рік».

Доповідає: Кагадій Н.А., в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту.

5. Про  затвердження  переліку об’єктів малої приватизації.

Доповідає: Шиян А.В., начальник відділу юридичного забезпечення, цивільного захисту та військового обліку.

6. Про  затвердження переліку об’єктів 1- го типу (передача в оренду з проведенням аукціону).

7. Про  затвердження Методики розрахунку орендної плати майна комунальної власності Берестівської сільської ради.

8. Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії з продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Берестівської сільської ради.

9. Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Берестівської сільської ради.

10. Про затвердження Положення про порядок приватизації (відчуження) комунального майна Берестівської сільської ради.

11. Про надання одноразової матеріальної допомоги учаснику бойових дій (АТО/ООС) Слободянюку Віктору Якимовичу.

Доповідає: Лісовська Л.М., начальник відділу соціального захисту населення.

12. Про надання матеріальної допомоги  гр. Гарбузовій Тетяні Миколаївні.

Доповідає: Лісовська Л.М., начальник відділу соціального захисту населення.

13. Земельні питання.

Доповідає: Курило В.А., начальник відділу земельних та екологічних питань.

14. Про затвердження структури та штатної чисельності Берестівської сільської ради та її виконавчих органів на 2022 рік.

Доповідає: Зубко А.Я., начальник відділу організаційної, інформаційної, кадрової роботи та документообігу.

Різне.

ІІІ. Секретарю сільської ради Суницькій Г.О. забезпечити  оприлюднення  даного  розпорядження  згідно  чинного  законодавства.

ІV. Доповідачам надати погоджені проєкти рішень у відділ організаційної, інформаційної, кадрової роботи та документообігу до 08.00 год. 13.10.2021 року.

V. Суницькій Г.О., секретарю сільської ради, забезпечити оприлюднення проєктів рішень на вебсайті громади до 16.00 год. 15.10.2021 року.

VІ.  Зубко А.Я., начальнику відділу організаційної, інформаційної та кадрової роботи, забезпечити інформування  депутатів  сільської ради, запрошених осіб  про  місце  та  час  проведення  сесії.

VІІ.  Контроль  за  виконанням  даного  розпорядження  залишаю  за  собою.

Берестівський сільський  голова                                                       Ігор ЖОГЛО