A A A K K K
для людей із порушенням зору
Берестівська громада
Запорізька область, Бердянський район

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: У ЗАПОРІЖЖІ РОЗПОЧАЛИ МОНТАЖ НИЗОВОЇ ЧАСТИНИ ВАНТОВОГО МОСТ

Дата: 12.10.2021 16:22
Кількість переглядів: 660

Мостобудівники змонтували першу секцію прогонової будови низової частини вантового мосту (споруда № 10-н). 

Будівництво автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжя є одним із найбільших проєктів президентської програми “Велике будівництво”. Роботи на запорізьких мостах ведуться беззупинно. Щоб закінчити вчасно, мостобудівники працюють цілодобово у декілька змін.

Зазначимо, що до кінця поточного року планується відкрити для руху верхову частину вантового мосту, а низову частину - в наступні роки. Однак, мостобудівники паралельно виконують роботи по зведенню й цієї частини мосту. 

Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Запорізькій області, процес монтажу секцій низової частини мосту аналогічний тому, що відбувався по верховій. Металеві секції доставляють з будмайданчика в районі Кривої бухти, а вже на місці їх монтують на тимчасові опори. Після зварювання секцій в єдину прогонову будову вони будуть кріпитись на ванти та опускатись на проєктні відмітки.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Джерело: https://www.zoda.gov.ua/news/57639/velike-budivnitstvo-u-zaporizhzhi-rozpochali-montazh-nizovoji-chastini-vantovogo-mostu.html


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора