ШАНОВНИЙ СПОЖИВАЧ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ!

Дата: 05.11.2021 15:17

ТОВ «Запоріжжяелектропостачання» повідомляє, в зв’язку з тим, що відповідно до пункту 35 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 (зі змінами) та рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15.10.2021 за №38 на території Запорізької області встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки: вхід до приміщень структурних підрозділів Товариства дозволено лише відвідувачам, що надали негативний результат тестування на COVID-19, яке проведене не більше як за 72 години, або документа (сертифіката) який підтверджує отримання повного курсу вакцинації або довідки від сімейного лікаря про одужання від COVID-19.
            Для відвідувачів, що не надали вищевказані документи (сертифікат) надання інформації через вікно довідок та консультування споживачів електричної енергії на прийомах у працівників в структурних підрозділах тимчасово зупиняється.

Для зв’язку та отримання консультацій Ви маєте змогу звернутись до працівників Товариства за контактними номерами телефонів: 050 033 18 64; 063 840 08 71; 050 457 06 81;  063 840 09 07.

Для запобігання виникнення питань щодо споживання електричної енергії пропонуємо Вам зареєструватися в особистому кабінеті на офіційному сайті ТОВ «Запоріжжяелектропостачання».

Реєстрація за посиланням: https://billing.zpep.com.ua/

Реєстрація в особистому кабінеті дає Вам можливість самостійно вносити показники електролічильника, контролювати нарахування та надходження оплати, а також отримувати квитанцію. До одного кабінету можливо додавати декілька особових рахунків, стан яких Вам необхідно контролювати.

На вказану електронну адресу буде направлено підтвердження. Для завершення реєстрації потрібно перейти за надісланим посиланням.

Для ідентифікації особового рахунку при реєстрації Вам необхідно буде ввести суму останньої оплати з копійками.

При труднощах у реєстрації особистого кабінету, Ви можете отримати консультацію у спеціалістів за наступними телефонами: 063 840 06 76; 050 033 18 64 або скористатись детальною інструкцією, розміщеною на сайті.