"16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА"

Дата: 26.11.2021 11:25

ВСЕУКРАЇНСЬКА КАМПАНІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Насильство щодо жінок і дівчаток є одним з найбільш поширених порушень прав людини в сучасному світі, з яким надзвичайно важко боротися і яке має катастрофічні наслідки.

Воно проявляється в фізичних, сексуальних та психологічних формах, зокрема:

• насильство з боку партнера (побиття, психологічне насильство, зґвалтування в шлюбі, вбивство);

• сексуальне насильство і домагання (зґвалтування, насильницькі статеві акти, небажані сексуальні аванси, сексуальне насильство над дітьми, примусові шлюби, вуличні домагання, переслідування, кіберпереслідування);

• торгівлю людьми (рабство, сексуальна експлуатація).

Насильство щодо жінок явище складне, багатогранне. Воно проявляється і в абсолютно очевидних фактах, і завуальовано під вже звичними для нашого життя явищами. Але ніяке насильство не проходить безслідно.

ПОТРІБНА ДОПОМОГА У ВИПАДКУ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА?

ЦІЛОДОБОВО І БЕЗКОШТОВНО

УРЯДОВИЙ КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР