День Святого Миколая в Троїцькому ДНЗ "Пролісок"

Дата: 17.12.2021 13:46

Ось і настав чарівний і довгоочікуваний день - Святого Миколая! Цієї днини Миколай Чудотворець ближче до діток, як ніколи! Сьогодні він почув і зрозумів всі бажання і прохання дітей! День Святого Миколая - найулюбленіше свято дітлахів! Вони з нетерпінням чекають пробудження,а подушечки чи черевички наповнюються подарунками! Це свято- прекрасний шанс впустити казку і насолоджуватися нею разом з дітьми,а вони вміють це робити найкраще! Така казка завітала і в Троїцький ДНЗ "Пролісок"17 грудня 2021 року. Під час музично- розважального заходу діти співали,розповідали вірші, грали в ігри. На кінець свята малята отримали солодкі подарунки!

Бажаєм всім, щоб День Святого Миколая не пройшов повз ваш будинок і наповнив його щастям,теплотою і любов'ю!