Берестівська громада
Запорізька область, Бердянський район

Фонд соціального страхування отримав 1,75 млрд гривень для погашення заборгованості по лікарняним

Дата: 24.12.2021 13:32
Кількість переглядів: 424

Фото без опису

Внаслідок пандемії та підвищення рівня захворюваності на COVID-19 збільшилася кількість випадків амбулаторного та стаціонарного лікування застрахованих осіб, а відтак збільшилася кількість днів їх непрацездатності, що призвело до утворення заборгованості з оплати Фондом листків непрацездатності.
15 грудня Урядом прийнято рішення про виділення коштів Фонду соціального страхування України у сумі 1 750,0 млн гривень для виплати застрахованим особами боргів по лікарняним.

21 грудня відповідні кошти перераховано Державною казначейською службою на рахунок Фонду і вже в найближчі дні зазначені кошти буде переведено на рахунки роботодавців, які їх виплатять застрахованим особам.

Загалом завдяки наданій з державного бюджету фінансовій підтримці Фондом буде погашено заборгованість з оплати допомоги по тимчасовій непрацездатності, вагітності та пологах, а також допомоги на поховання для понад 330 тис. застрахованих осіб.

Нагадаємо, як з’ясувати, коли оплатять лікарняний.

Це можна зробити онлайн – інформація про стан фінансування лікарняних щоденно оновлюється у телеграм-каналі https://t.me/socialfund .
Уточнити дату можна також у відділенні Фонду соціального страхування, для цього у кожному обласному управлінні створено окремі „гарячі лінії”: http://www.fssu.gov.ua/fse/control/main/uk/publish/article/968493


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора