Про скликання засідання виконавчого комітету   Берестівської  сільської ради VІІІ скликання

Дата: 14.01.2022 13:43

Берестівська сільська рада

Бердянського району Запорізької області

Берестівського  сільського  голови

06.01.2022                                     с. Берестове                                                6

Про скликання засідання виконавчого комітету

Берестівської  сільської ради VІІІ скликання

Керуючись п. 20 ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  відповідно до Регламенту виконавчого комітету Берестівської сільської ради восьмого скликання, плану роботи виконавчого комітету Берестівської сільської ради восьмого скликання, затвердженого рішенням виконавчого комітету Берестівської сільської ради від 09.12.2021р.  № 88

,,Про  план  роботи  виконавчого  комітету  Берестівської  сільської ради на  І квартал  2022 року’’, ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

І.  Провести  засідання виконавчого комітету Берестівської сільської ради

восьмого скликання 20 січня  2022 року  о 14.00 годині в приміщенні ,,ЦНАПу’ за адресою: с. Берестове  вул. Шкільна, 32.

ІІ. На розгляд засідання передбачається винести такі  питання:

1. Про виконання бюджету Берестівської сільської територіальної громади в 2021 році.

Доповідає: Семкович М.Г., начальник фінансового відділу.

2. Про організацію роботи щодо виконання  антикорупційного  законодавства  в  Берестівській  сільській  раді в 2022 році.

Доповідає: Шиян А.В., начальник відділу юридичного  забезпечення, цивільного захисту  та військового обліку.

3. Про звіт директора КП КНП ,,БЦПМСД’’ Берестівської сільської ради про роботу КП КНП ,,Берестівський центр первинної медико-санітарної допомоги’’ Берестівської сільської ради.

Доповідає: Руф О.А., директор КП КНП ,,Берестівський центр первинної медико-санітарної допомоги’’ Берестівської сільської ради

4. Про  доповнення переліку об’єктів малої приватизації.

5. Про внесення змін до складу комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Берестівської сільської ради.

Доповідає: Юрченко О.В., начальник Служби у справах дітей.

6. Про внесення змін до складу Комісії з питань формування, уточнення, перевірки та надання пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа при виконавчому комітеті Берестівської сільської  ради.

Доповідає: Юрченко О.В., начальник Служби у справах дітей.

7. Про надання дозволу на вчинення правочину.

Доповідає: Юрченко О.В., начальник Служби у справах дітей.

8. Про надання дозволу на вчинення правочину.

Доповідає: Юрченко О.В., начальник Служби у справах дітей.

9. Про скасування рішення виконавчого комітету Берестівської сільської ради від 09.12.2021р. № 86 ,,Про надання дозволів на вчинення правочинів’’.

Доповідає: Юрченко О.В., начальник Служби у справах дітей.

10. Про зняття з  обліку для першочергового отримання житла.

Доповідає: Юрченко О.В., начальник Служби у справах дітей.

11. Про надання соціальної послуги ,,догляд вдома’’.

Доповідає: Демиденко Я.О. завідуюча сектором соціального захисту населення.

12. Про припинення надання соціальної послуги «догляд вдома».

Доповідає: Демиденко Я.О. завідуючу сектором соціального захисту населення.

Різне.

ІІІ. Секретарю сільської ради Суницькій Г.О. забезпечити  оприлюднення  даного  розпорядження  згідно  чинного  законодавства.

ІV. Доповідачам надати погоджені проєкти рішень у відділ організаційної, інформаційної, кадрової роботи та документообігу  до 16.00 год. 14.01.2022 року.

V.  Зубко А.Я., начальнику відділу організаційної, інформаційної, кадрової роботи та документообігу, попередити  членів виконавчого комітету сільської ради  про  місце  та  час  проведення  засідання.

VІ.  Контроль  за  виконанням  даного  розпорядження  покласти на секретаря сільської ради Суницьку Г.О.

Cільський  голова                                                                           Ігор ЖОГЛО

З розпорядженням ознайомлені: _________ Г. Суницька

_________С. Петрина