До уваги  отримувачів житлових субсидій!

Дата: 19.01.2022 16:42

До уваги  отримувачів житлових субсидій!

З урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 № 247 «Про особливості надання житлових субсидій», скасування «червоного» рівня епідемічної небезпеки у Запорізькій області, управлінням соціального захисту населення Бердянської проведено перерахунок житлових субсидій за січень 2022 року, а саме: зменшено на 50 відсотків соціальні нормативи, у межах яких надавалася субсидія по  грудень  2021 року на оплату житлово-комунальних послуг ( електроенергія, газопостачання та водопостачання), що встановлені підпунктами 2-6 пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування».

Зменшення соціальних нормативів   привело  до зменшення розміру субсидій.

За більш детальною інформацією звертатися до   управління соціального захисту населення Бердянської райдержадміністрації  за телефоном 3-55-35 або уповноважених осіб ОТГ.