Про реабілітацію учасників АТО

Дата: 26.01.2022 14:22

Управління соціального захисту населення Бердянської районної державної адмністрації  має можливість направити на психологічну реабілітацію інвалідів війни, учасників бойових дій з числа учасників анитерористичної операції в реабілітаційні установи.

Під час реабілітації здійснюється надання таких послуг:

- психологічна підтримка і супроводження;

- психологічне консультування;

- проведення тренінгів.

Особи, які будуть направлені на реабілітацію будуть забезпечені 3-ох разовим харчуванням та належними умовами перебування, термін перебування не перевищує 18 діб.

Для отримання направлення на реабілітацію учасник АТО подає наступні документи:

- заяву;

- копії паспорта та реєстраційний номер облікової картки платника податків;

- копія документа (засвідчена підписом особи), що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення, або копія документа про участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях забезпечення їх здійснення;

- копію посвідчення.

Заяви з необхідними документами приймаються управлінням соціального захисту населення БРДА у разі надіслання їх поштою або в електронній формі, також приймаються уповноваженими посадовими особами виконавчого органу сільської, селищної, міської ради та посадовими особами центру надання адміністративних послуг.