Голова Запорізької ОДА Юрій Малашко на брифінгу підбив підсумки робочого тижня

Дата: 04.11.2023 12:48

Брифінг голови ЗОДА

Продовжуємо працювати на засадах прозорості та відкритості. На брифінгу підбив підсумки робочого тижня:

🔹Проінспектував 6 освітніх закладів, де на початку грудня має завершитись ремонт укриттів. В деяких установах існує ризик порушення встановлених термінів. Осіб, які безвідповідально поставились до своїх обов’язків, попередив про наслідки.

🔹Разом з правоохоронцями провів чергове засідання робочої групи “Прозорість та підзвітність”. За висновками фахівців, попередня сума задокументованих збитків по ШВСМ зросла вдвічі.

🔹Мав жорстку і відверту розмову з керівниками медичних установ - як комунальних, так і приватних. Від них вимагаю провести аналіз, визначити причини і недоліки в роботі та знайти шляхи їхнього усунення.

Тривають перевірки посадовців на детекторі брехні. Тих, хто відмовився, ще раз закликаю змінити свою думку!