10 років спротиву окупації Криму

Дата: 26.02.2024 09:02

Сьогодні, коли ми згадуємо 26 лютого 2014 року, день початку окупації Криму, ми не можемо не вшанувати мужність та відвагу тих, хто стояв під стінами кримського парламенту, відстоюючи територіальну цілісність України.

Цей день – це не лише пам'ятка про трагічні події минулого, але й свідчення про нашу готовність боротися за свою країну, за свою незалежність.

Згадуючи минуле, ми повинні пам'ятати про те, що боротьба триває і зараз. А наша мета – повернути всі окуповані території, знову зробити їх частиною єдиної України.

Нехай цей День спротиву стане для нас спонуканням до єднання, до активної боротьби за нашу свободу і незалежність. Нехай мужність тих, хто стояв і стоїть на передовій, буде невичерпним джерелом натхнення для нас усіх.

Разом ми – сила, разом ми переможемо!