Берестівська громада
Запорізька область, Бердянський район

1 квітня Міжнародний день сміху! Просто посміхнись!

Дата: 01.04.2024 15:30
Кількість переглядів: 43

Щорічно 1 квітня в Україні та світі відзначають День сміху — позитивне весняне свято. Назва говорить сама за себе — цей день має бути жартівливим та веселим. Правда, сміх буває різним і сьогодні більшість українців зовсім воліють уникати подібного вираження почуттів і емоцій. Причина проста – Україна другий квітень зустрічає в умовах війни. Обтяжливе інформаційне поле постійно намагається підвести нас до одного і того ж питання: «А чому радіти? Зараз не до веселощів!». І все ж, навіть у самій наймудріший Книзі всіх часів і народів, у Святому Письмі, є такі слова: «Завжди радійте».

Сміх — це одна з найкращих речей, яку ми можемо зробити для нашого здоров’я. Він сприяє нормальній роботі серця, знижує артеріальний тиск, підвищує імунітет, оберігає від депресії. Сміх підвищує загальну якість життя — люди, які люблять пожартувати, як правило, мають адекватну самооцінку, меншу тривожність, легше знаходять друзів і однодумців у житті. Гумор часто допомагає вийти з важкої життєвої ситуації, розряджає напругу у відносинах, знімає стрес, підіймає моральний дух.

Українці були завжди щедрими на гумор і сатиру. Свого часу на весь світ прославилися такі видатні українські гумористи: Остап Вишня, Степан Олійник, Павло Глазовий та ін.

Сьогодні, як ніколи, важливо знайти привід для посмішки, адже смуток нам не допоможе. Памятаймо, що гумор і сміх — відмінна зброя. Тож, зберігайте позитивний настрій, посміхайтеся частіше і даруйте один одному радість! Все буде Україна!

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора