A A A K K K
для людей із порушенням зору
Берестівська громада
Запорізька область, Бердянський район

Міжнародний день спорту

Дата: 06.04.2024 15:40
Кількість переглядів: 22

Фото без опису

6 квітня увесь світ відзначає Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру (International Day of Sport for Development and Peace). Україна щороку активно долучається до відзначення цього міжнародного свята, адже спорт має унікальну силу об'єднувати людей навколо мирної й корисної діяльності, яка сприяє здоровому майбутньому суспільства.

Одним з важливих факторів забезпечення стійкого розвитку також є спорт. Ми визнаємо значний вклад спорту у справу розвитку та миру, оскільки він сприяє утвердженню принципів терпимості й поваги та сприяє розширенню прав та можливостей жінок та молоді, окремих осіб та громад, а також досягненню цілей у сфері охорони здоров’я, освіти та соціальної інтеграції.

Міжнародна організація Peace and sport по всьому світу щорічно проводить флешмоб «Біла карта» (White card). Щоб долучитися до акції необхідно викласти своє фото із білою карткою в руках й розповісти про свою мотивацію у спорті або про значення спорту в своєму житті. Фото слід позначити хештегом #WhiteCard й тегнути @peaceandsport. Фотографія з білою картою в руці – це символічна дія на противагу червоній картці, яка означає найбільш серйозне порушення, допущене спортсменом. Білий колір, навпаки, символізує чесність і конструктивний підхід у спорті.

Також в цей день Peace and sport на спеціальному вебсайт www.april6.org розміщує інформацію про всі проєкти, які пов’язані з Міжнародним днем спорту, за шість років таких проєктів було понад 850 в 140 країнах.

Перебуваючи вдома, залишайтесь активними і мобільними. Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує займатися фізичною активністю середньої інтенсивності не менше ніж 150 хвилин на тиждень або фізичною активністю високої інтенсивності не менше ніж 75 хвилин на тиждень або використовувати комбінацію обох.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора