Безкоштовна евакуація з окупованих територій!

Дата: 18.04.2024 09:25

БФ "Save Ukraine " надає тимчасове житло для сімей з дітьми, евакуйованих з Донецької,  Луганської,  Харківської,  Херсонської,  Миколаївської та Запорізької обл.
Центр Надії та Відновлення, що  знаходиться в с.Гатне ( 10 хв. від м.Києва)- це окремі смарт квартири, розраховані на сім'ї з дітьми до 4 осіб. Кожна квартира облаштована  всім необхідним для комфортного проживання.
Також в Центрі є кухні, дитячі кімнати, кімната психологів та душоопікунська.
Кожна сім'я має можливість  перебувати в Центрі до 3 місяців, впродовж яких  сім' ям надається супровід та індивідуальний план відновлення.
Всі сім'ї отримують допомогу в різних напрямках:

Гуманітарну - продукти, гігієну, одяг, взуття.

Юридичну- допомога в оформленні довідок ВПО, відновлення документів,  оформлення фінансової допомоги.

Медичну- огляд дітей  в лікарні " Охматдит " та допомога з заключенням декларації з сімейним лікарем в місцевій поліклініці.

Психологічну- допомога дитячих та дорослих психологів, консультації та заняття з арт-терапії.

Соціальну- допомога з працевлаштування.

Освітню- допомога у влаштуванні дітей до садочків та шкіл, відвідування Денного центру.

За цей час кожна сім' я має можливість  відновитись, адаптуватись , працевлаштуватись та  знайти собі житло для постійного проживання.

Запис на евакуацію: 0972615326 Руслан

Центр Надії та Відновлення, що  знаходиться в м.Києві  може прийняти  до 220 осіб.
Сім' ям  надаються  кімнати на 4, 6, 8, 10 осіб, кожна з яких облаштована  всім необхідним  для комфортного проживання .
Також в Центрі є кухні, дитячі кімнати, кімната психологів, кімната для арт-терапії.
Всі сім'ї отримують допомогу в різних напрямках:

Гуманітарну - продукти, засоби гігієни, одяг, взуття.

За цей час кожна сім' я має можливість  відновитись та адаптуватись,  щоб працевлаштуватись та знайти собі житло для постійного проживання.

Запис за телефоном: 0972615326 Руслан

БФ" Save Ukraine " надає довгострокове житло в м.Ірпінь ( Київської обл) сім'ям з дітьми з інвалідністю.
Термін проживання в модульних будиночках та смарт квартирах зі всіма зручностями-1 рік. Будиночки та квартири облаштовані всім необхідним для комфортного проживання, а саме є санвузол, душова, кухня, холодильник, стіральна машина, всі необхідні меблі, посуд, постіль і т.д)
Житло надається  сім'ям до 4-5 осіб, де є дитина з інвалідністю.
Також є забезпечення сім'ї в декількох напрямках:
Гуманітарна- продукти харчування, засоби гігієни
Комунальні платежі від 6 місяців до 1 року.
Перша медична допомога, та медичне обстеження в лікарні Охматдит.
Допомога в оформленні документів- довідок ВПО, відновлення документів, оформлення фінансової допомоги.
Психологічна- допомога дитячих та дорослих психологів
Освітня- допомога у  влаштуванні дітей до шкіл та садочків.

За більш детальною інформацією звертатись за тел 0972615326 Руслан