Потужна національна програма залучення молоді до віднови країни

Дата: 25.04.2024 10:40

Якщо вам від 18 до 35 років і ви маєте велике бажання разом з іншими відбудовувати свою країну, переходьте за посиланням прямо зараз та реєструйтесь 🔽

За 5 днів участі у проєкті ви зможете:

⁃ Відкрити для себе нові куточки України

⁃ Долучитися до відновлення майбутніх молодіжних хабів

⁃ Знайомитися, навчатися і розвиватися

⁃ Спробувати волонтерство, як стиль життя

Всього у програмі візьме участь 600 молодих людей з усіх куточків України. Участь у проєкті безкоштовна, всі витрати, пов’язані з проїздом, харчуванням, проживанням забезпечуються організаторами.

Обов’язково поширюйте цю інформацію, щоб якомога більше людей мали шанс будувати майбутнє разом! Побачимось на проєкті!⭐️

Програма здійснюється Міністерством молоді та спорту України, Державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» та громадською організацією «Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» у рамках проєктів ПРООН «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії відповідно.