"ПЛІЧ-О-ПЛІЧ": ЗАПОРІЗЬКІ КОМАНДИ ВЖЕ У СТОЛИЦІ, ГОТОВІ ЗМАГАТИСЯ ЗА ПЕРШІСТЬ КРАЇНИ

Дата: 13.06.2024 17:29

Запорізькі команди прибули до столиці. Тут для них організували Welcome Day всеукраїнського етапу проєкту Президента «Пліч-о-пліч: всеукраїнські шкільні ліги».

Учасники отримали корисні подарунки: рюкзаки, пляшки для води, кепки, блокноти і ручки з логотипом проєкту. Долучилися діти і до фізичних активностей на різних локаціях.

Я в захваті від атмосфери цього заходу. Тут зібралися діти з усієї України, об'єднані любов'ю до спорту і бажанням перемогти, – зазначив Микита, капітан запорізької команди зі спортивного орієнтування.

Незламних спортсменів прифронтових регіонів нагородили медалями. Серед них і наші – запоріжці.

Для нас велика честь бути тут і представляти наш регіон. Ми пережили багато труднощів, але завдяки підтримці організаторів і всієї України нам вдалося зберегти спортивний дух, – поділився Ігор, член футбольної команди «Їжаки».

Фіналістів всеукраїнського етапу проєкту привітав учасник літніх Олімпійських ігор, переможець і призер чемпіонатів світу та Європи, заслужений майстер спорту з дзюдо Георгій Зантарая. Він побажав всім учасникам успіхів і перемог.