Новини!

З Днем Святого Миколая!

Берестівська сільська рада та відділ "Центр надання адміністративних послуг" Берестівської сільської ради, щиро вітають всіх з Днем Святого Миколая

11:35 19.12.2019

"U-LEAD з Європою" "Енергомодернізація адмінбудівель в Україні

Відділ « Центр надання адміністративних послуг» Берестівської сільської ради прийняв участь у форумі від Програми "U-LEAD з Європою" "Енергомодернізація адмінбудівель в Україні: практики та виклики", що відбувся минулого тижня, 7.11 в Інноваційному парку UNIT City.

10:10 12.11.2019

День пам'яті та примирення!

День пам'яті та примирення (пам'яті жертв Другої світової війни, та примирення між країнами-учасниками Другої світової війни) — пам'ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом). Відповідно до Указу Презедентна України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму»

09:25 08.05.2019