Семінар – практикум "Школа управлінської майстерності керівника закладу дошкільної освіти"

15 лютого 2018 року на базі комунальної установи «Районний методичний кабінет» відбувся семінар – практикум "Школа управлінської  майстерності керівника закладу дошкільної освіти" на якому були присутні керівники закладів дошкільної освіти Бердянського району та Берестівської об’єднаної територіальної громади.
На семінарі було розглянуто питання щодо управлінської   компетентності   керівника та його ролі у формуванні освітнього простору і  мотивації учасників освітнього процесу до творчої діяльності. Велику увагу приділено питанню документування управлінської діяльності керівника.
Проведений захід  сприяв підвищенню науково – теоретичної, методичної, практичної підготовки керівників дошкільних закладів з питань здійснення управлінської діяльності та ведення діловодства.