Новини Берестівської сільської ради

День пам'яті захисників України

29 серпня – день, коли ми віддаємо шану тим, хто віддав життя захищаючи Україну, її незалежність та соборність. Це особлива нагода, щоб зосередитися усім разом на пам’яті та вдячності українським воїнам.

13:46 30.08.2023

День Державного прапора України

23 серпня щорічно, починаючи з 2004 року, в Україні вшановують один з трьох ключових державних символів – синьо-жовтий стяг. Це також національний символ. Символ нашої української ідентичності. Символ боротьби за волю.

10:11 21.08.2023

ВІДКРИТИЙ ФЕСТИВАЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДРАМАТУРГІЇ

Департамент культури та інформаційної політики облдержадміністрації повідомляє, що 15-20 серпня 2023 року у Дніпровському національному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка проходитиме Відкритий фестиваль української драматургії «Дніпро Театр UA» за участю театральних колективів Дніпропетровської, Запорізької, Луганської, Донецької, Харківської областей. Програма фестивалю додається Організатори фестивалю запрошують на перегляд вистав вимушено переміщених осіб із Запорізької області.Щодо безкоштовних квитків для ВПО та забезпечення транспортом для поїздки до м. Дніпро звертатися до Берестівської сільської військової адміністрації.

13:12 08.08.2023

28 ЛИПНЯ 2023 ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

У 2023 році Україна вдруге відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року. Ця памʼятна дата покликана нагадувати, що українське державотворення має понад тисячолітню традицію, а його витоки – у Руській середньовічній державі, центром якої був Київ.

15:03 01.08.2023