Новини Берестівської сільської ради

1 квітня Міжнародний день сміху! Просто посміхнись!

Щорічно 1 квітня в Україні та світі відзначають День сміху — позитивне весняне свято. Назва говорить сама за себе — цей день має бути жартівливим та веселим. Правда, сміх буває різним і сьогодні більшість українців зовсім воліють уникати подібного вираження почуттів і емоцій. Причина проста – Україна другий квітень зустрічає в умовах війни. Обтяжливе інформаційне поле постійно намагається підвести нас до одного і того ж питання: «А чому радіти? Зараз не до веселощів!». І все ж, навіть у самій наймудріший Книзі всіх часів і народів, у Святому Письмі, є такі слова: «Завжди радійте».

15:30 01.04.2024

14 березня - День українського добровольця

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

16:51 14.03.2024

Звернення Івана Федорова

Ми вистояли десять років війни і два роки повномасштабного терору ворога. І за своє будемо стояти до кінця.

12:00 24.02.2024

Міжнародний день рідної мови

Всі народи світу – то Господні діти, Всіх народів мови – то Господній дар, Але мова мами – найрідніша в світі, В ній є все: і святість, і краса, і чар. Роман Завадович

12:54 21.02.2024