Новини Берестівської сільської ради

Дата: від до Скинути

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта щодо затвердження правил благоустрою

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Берестівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проєкту рішенння Берестівської сільська рада «   Про затвердження проєкту Правил благоустрою та утримання території сіл Берестівської сільської ради»  з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

14:28 27.07.2021

Заходи з популяризації олімпійського руху, підтримки кращих українських спортсменів олімпійців на території Берестівської сільської ради

23 липня 2021 року в Токіо стартують ХХХІІ Олімпійські ігри. З метою популяризації олімпійського руху, підтримки кращих українських спортсменів олімпійців на території Берестівської сільської ради 24-25 липня будуть проведені наступні заходи:

16:01 23.07.2021