Новини Берестівської сільської ради

Дата: від до Скинути

Ремонтно-будівельні роботи по об’єкту « Поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Т-08-19 Більмак-//Н-14/

На замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області розпочато ремонтно-будівельні роботи по об’єкту « Поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Т-08-19 Більмак-//Н-14/, який реалізується у рамках програми президента «Велике будівництво». Підрядною організацією виступає ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ».  Ремонт буде виконано  на ділянці у 28.2 км , що пролягає від села Осипенко через село Берестове до Пологівського району.

16:42 05.08.2021