Новини Берестівської сільської ради

Дата: від до Скинути

Шановні мешканці БЕРЕСТІСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ! ЗАКЛИКАЄМО ВАС не спалювати суху траву, опале листя. ВИ ТРУЇТЕ СЕБЕ І СВОЇХ ДІТЕЙ!   Берестівська сільська рада, працівники пожежної місцевої охорони звертаються до мешканців громади із проханням бути максимально відповідальними у пожежонебезпечний період, не випалювати сухостій, минулорічне листя та сміття.

13:53 13.04.2021

Прийом громадян адміністрацією сільської  ради

У зв’язку з введенням в дію карантинних обмежень , пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (СОVID – 19), прийом громадян адміністрацією сільської  ради буде проводитись в телефонному режимі, а саме

13:01 12.04.2021

ДО УВАГИ МЕШКАЦІВ ГРОМАДИ!

09 квітня 2021 року відбулося засідання засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Берестівської сільської ради, на якому розглянули питання епідемічного стану на території Запорізької області та, зокрема, на території Берестівської сільської ради.

14:09 09.04.2021