Новини Берестівської сільської ради

Пам’ятка щодо профілактики гострих кишкових інфекцій

За даними Центру громадського здоров’я у березні 2021 року в Україні було зафіксовано 10 спалахів інфекційний хвороб: 8 випадків гострих кишкових інфекцій, та по одному випадку спалахів сальмонельозу й ротавірусного ентериту. Усього постраждало 86 дітей і троє дорослих.

09:37 07.04.2021

Шановні мешканці громади!

Повідомляємо, що в Берестівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини КП КНП "Берестівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Берестівської сільської ради відкрито пункт щеплень від CОVID-19.

15:09 05.04.2021

Відбулась нарада з суб'єктами господарювання, що займаються бджільницітвом у Берестівській громаді

29.03.2021 о 14.00 годині в приміщенні сільського клубу № 1 с. Берестове, відбулась спільна нарада з  представниками суб’єктів господарювання, що займаються бджільництвом, громадських організацій бджолярів, суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність в сфері вирощування сільськогосподарських культур щодо дотримання законодавства в частині використання пестицидів, агрохімікаті, інших засобів захисту рослин.

08:28 30.03.2021