Новини Берестівської сільської ради

Візит голови Бердянської районної державної адміністрації

7 травня 2021 року територію Берестівської громади відвідав Бакай О.А., голова Бердянської районної державної адміністрації. Він та працівники РДА Онишко О.В. та Подлеська Ю.П. поклали квіти до пам’ятника воїнам-визволителям. Голова РДА поспілкувався з мешканцями громади.

13:06 07.05.2021

Заходи до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  в Берестівській сільській територіальній громаді

Заходи до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Берестівській сільській територіальній громаді

Враховуючи численні звернення мешканців громади, повідомляємо уточнену  інформацію щодо покладання квітів з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги:

08:00 06.05.2021

Висловлюємо вдячність!

Берестівська сільська рада висловлює вдячність голові Бердянської районної ради Ользі Кочубей та депутату Бердянської районної ради Аллі Токаревій за надання фарби та пензлів для ремонту пам’ятників воїнам-захисникам на території Берестівської територіальної громади.

11:59 05.05.2021

АМУ презентує добірку відповідей на проблемні питання громад щодо законопроєкту про старост

Асоціація міст України з метою надання практичної допомоги громадам зібрала проблемні питання, які їх турбують у зв’язку з прийняттям Верховною Радою України Проєкту Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост» (№4535), та підготувала відповіді і роз’яснення.

14:04 27.04.2021

ЧОРНОБИЛЬСЬКА КАТАСТРОФА: КОРОТКА ІСТОРІЯ ПРО ТРАГЕДІЮ, ЯКА НАЗАВЖДИ ЗАКАРБУВАЛАСЯ В ПАМ’ЯТІ

Події цього дня стали однією з наймасштабніших трагедій для людства. Вибух, який зруйнував життя тисячам людей і утворив багатокілометрову зону відчуження, назавжди закарбувався в пам’яті не одного народу.    26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС пролунало два вибухи. Спалахнув реактор, в якому у той час знаходилося близько 200 т урану. Крізь зруйновану обшивку радіоактивні речовини вирвалися назовні, отруюючи усе живе навколо в радіусі багатьох кілометрів.

10:40 26.04.2021