Новини Берестівської сільської ради

Скликання виконавчого комітету (21.01.2021)

21 січня 2021 року о 14.00 в будівлі Берестівської сільської ради (с. Берестове вул. Шкільна, 32) відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Берестівської сільської ради.

15:10 19.01.2021

Щодо недопущення реклами протиправної діяльності, пов’язаної з наданням послуг у сфері грального бізнесу.

Правові засади здійснення державного регулювання господарської діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор в Україні визначає Закон України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» (далі — Закон), який набрав чинності 13 серпня 2020 року. Згідно з частиною першою статті 2 Закону на території України дозволяється організовувати та проводити виключно такі види діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор:

14:39 19.01.2021