Новини Берестівської сільської ради

ДО УВАГИ СУБСИДІАНТІВ!!!

Зміни про які необхідно повідомляти протягом                                                                      30 календарних днів!

10:56 07.02.2020

Перевірка роботи Програмного комплексу "Інтегрована інформаційна система"Соціальна громада""

24 січня 2020 року до Берестівської ОТГ завітали представники Департамену соціального захисту ЗОДА Гречаник Ірина, начальник відділу державних допомог, компенсацій та пенсійного забезпечення, Людмила Каряка, головний державний соціальний інспектор відділу адресного надання пільг та субсидій управління соціальних гарантій, державної соціальної допомоги та Сідєльнікова Марина, начальник відділу у справах ветеранів, людей з інвалідністю та похилого віку управління соціальних послуг та соціального забезпечення Департаменту,  щодо перевірки роботи Програмного комплексу  «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада», надання соціальних послуг.

13:50 27.01.2020

Візит Міністра соціальної політики

21 січня 2020 року з робочим візитом до Веселівської ОТГ прибули міністр  соціальної політики України Юлія Соколовська, заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко, перший заступник голови облдержадміністрації Іван Федоров, директор департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації Світлана Абдурахманова та представники територіальних громад Запорізької області.

12:09 27.01.2020

Щедрий вечір у Берестівській громаді.

13 січня, до українських осель приходить Щедрий вечір або Маланка – народно-православне свято, сповнене світла і доброти, а також унікальне за своїми традиціями та звичаями, які сягають корінням у дохристиянські часи. У цей день, за традицією, прийнято перевдягатись у фольклорних тварин та водити Маланку.

11:51 14.01.2020

«Моя громада – моє майбутнє»

9 січня 2020 року в приміщенні Бердянського міськрайонного центру зайнятості відбулося нагородження учасників загальнообласного конкурсу відеороликів «Моя громада – моє майбутнє», який проходив протягом жовтня-грудня 2019 року серед учнів шкіл об’єднаних територіальних громад Запорізької області.

10:24 14.01.2020