Новини Берестівської сільської ради

У Берестівській ОТГ стартував проєкт «Поліцейський офіцер громади»

6 березня у Запоріжжі голова Берестівської ОТГ  підписала меморандум "Про співпрацю між Головним управлінням Національної поліції в Запорізькій області та Берестівською сільською об'єдноною територіальною громадою" одним завдань якого є запровадження на території ОТГ проєкту «Поліцейський офіцер громади».

09:56 10.03.2020

В Берестівській ОТГ відсвяткували масляну

Масляна – одне із найдавніших свят, що сягає корінням у глибину сторіч, і символізує проводи зими та веселу зустріч із весною. Традиційні обряди гуляння Масляної переходять з покоління в покоління  і вже сьогодні набули масштабних відголосів майже у кожному містечку України.

17:31 28.02.2020

Тренінг «Молоді спеціалісти – права та можливості»

Молодь є специфічною, соціально-економічною групою населення, яка потребує додаткових заходів підтримки на ринку праці, це також підтверджується аналізом причин молодіжного безробіття. Основними факторами, які впливають на працевлаштування молоді, є особистий потенціал і самооцінка, мотиви і ціннісні орієнтації, ступінь професійного самовизначення, рівень і якість освіти, місце проживання, наявність трудової біографії, соціальна захищеність та діяльність.

16:00 21.02.2020

МОНЕТИЗАЦІЯ ПІЛЬГ!

Пільговики можуть подавати заяви на монетизацію в будь-який момент!

13:27 07.02.2020