Новини Берестівської сільської ради

Дата: від до Скинути

У Берестівській ОТГ відбулося четверте засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку до 2025 року.

11 грудня відбулося засідання робочої групи зі стратегічного планування в Берестівській сільській раді за модерацією Ксенії Божкової, радниці з регіонального розвитку Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону України. Під час роботи розглянули 45 пропозицій ідей проектів, які надійшли до Плану реалізації стратегії на період 2019-2021 роки, переважна більшість яких стосується підвищення якості життя в громаді.

14:39 12.12.2018

Ремонтуємо як можемо!

Цими вихідними активісти, фермери та всі не байдужі мешканці села Берестове зібралися разом для того, щоб залатати ями на дорозі, де вже давно не проводилося ремонтних робіт та водночас ці роботи конче необхідні, так як деякі її ділянки знаходяться у критичному стані.

10:28 10.12.2018

Перемога у І Національному Чемпіонаті України з фолькльору "Eurofolk - Харків 2018"!!!

24-25 листопада 2018 року у місті Харків відбувся Чемпіонат України з фолькльору "Eurofolk - Харків 2018". Берестівська ОТГ була представлена аматорським вокальним колективом "Кумасі" в який увійшли: Кулик Лідія Вікторівна, Шиян Галина Георгіївна, Проценко Світлана Вікторівна, Рипинська Надія Володимирівна, Раїна Світлана Володимирівна.

10:32 26.11.2018

Привітання працівників соціальної сфери

День працівника соціальної сфери України відзначається в першу неділю листопада. Щорічне святкування дати було встановлено відповідним Указом глави держави від 13 квітня 1999 року № 374/99

12:00 02.11.2018