ГУ ДПС у Запорізькій області

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє. Новини 23.10.2019

ВСІ НОВИНИ Шановні платники податків! Вчасно сплатіть податкові зобов’язання, термін сплати яких спливає 29 жовтня 2019 року Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області нагадує платникам податків, що 29 жовтня 2019 року – останній день сплати:

15:29 23.10.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє. Новини 16.10.2019

ВСІ НОВИНИ Більше 300 жителів Бердянська та Приморська подали декларації з метою використання права на податкову знижку Як повідомили в Бердянському управлінні ГУ ДПС у Запорізькій області з початку року 303 громадянина подали декларації з метою використання права на податкову знижку. В тому числі 250 громадян подали декларації на відшкодування витрат на навчання, 50 – на відшкодування витрат на сплату страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя, 2 – у зв’язку зі сплатою відсотків за іпотечними кредитами, 1 – у зв’язку з оплатою державних послуг по допоміжним репродуктивним технологіям. Сума заявленого ними до повернення податку в зв’язку з реалізацією права на податкову знижку склала 617,0 тис гривень. За наслідками перерахунків громадянам вже повернуто 100 відсотків від визначеної суми.

16:51 16.10.2019