НОВИНИ

Міжшкільне методичне об'єднання вихователів закладів дошкільної освіти та музичних керівників

16 жовтня 2020 року на у Миколаївському ДНЗ «Оленятко» відбулось ММО вихователів закладів дошкільної освіти. Розпочали з обговорення і затвердження  плану роботи на 2020-2021рр. з темою: «Інструктивно-методичні рекомендації на початку навчального року» та обговоренням  різних тем, з організації освітнього процесу та інструктивно-методичними рекомендаціями.

09:40 23.10.2020

Міжшкільне методичне об'єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу

20 жовтня 2020 року у форматі Zооm – конференції  було проведено ММО вчителів суспільно-гуманітарного циклу, на якому обговорили і затвердили план роботи на 2020-2021р. Основними формами діяльності ММО було обговорення актуальних питань особливості дистанційного навчання, формування конкурентоспроможної особистості засобами інноваційних технологій.

09:43 22.10.2020

Виставка "Осінь в гості завітала" у Берестівському ДНЗ "Ромашка"

З 12 по 16 жовтня 2020 року в Берестівському ДНЗ (ясла-садок) «Ромашка» пройшла виставка дитячих поробок на тему «Осінь в гості завітала». У виставці взяли участь діти та їх батьки, які продемонстрували свою творчість, фантазію, вміння. Цей спільний творчий процесс виготовлення поробок приніс задоволення, радість і дітям, і дорослим. Вироби з природного матеріалу вразили своєю неповторністю, яскавістю, оригінальністю.

14:06 21.10.2020

Міжшкільне методичне об'єднання вчителів математичного циклу

На першому засіданні 20 жовтня 2020 р. у форматі Zооm – конференції  було проведено ММО вчителів математичного циклу, де обговорили аналіз роботи 2019-2020 н.р. та затвердили план роботи ММО на 2020-2021р. Також розглянули питання ознайомлення з концепцією розвитку природничо-математичної освіти та ін…

09:44 21.10.2020

Міжшкільне методичне об'єднання вчителів природничого циклу

16.10.2020 на території  Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулось ММО  вчителів природничого циклу , в дещо незвичному форматі, на якому було проведено підсумок роботи за минулий2019-2020 рік  та намічено основні напрями роботи  на 2020-2021 навчальний рік. Обговорили результати діагностичного зрізу знань, вироблення стратегії навчання в умовах можливого поновлення карантину і повернення до дистанційного навчання.

09:39 21.10.2020

Ми - діти козацького роду!

В Троїцькому ДНЗ "Пролісок" 13.10 відбулася розвага до Дня українського козацтва - "Ми  - діти козацького роду!" З метою: сприяти естетичному вихованню, забезпечити моральне виховання, продовжувати формувати такі риси характеру, як:патріотизм, гуманізм, милосердя;виховувати правильне ставлення та любов до історії українського народу; розширити знання дітей про історію славного українського козацтва,Запорозької Січі, гетьманів. Розвивати спритність,сміливість, рівновагу, гнучкість, цілеспрямованість.Були проведені такі конкурси: "Сильна рука", "Бурхливий Дніпро", "Втеча з полону", "Стрибки на конях", "Затанцюємо гопак", "Урятувати пораненого товариша", "Назбирай дрова", "Наноси води", "Налови риби". Проведена вікторина, бесіда-розповідь про Запорізьку Січ, музична гра "Віночок".

13:00 20.10.2020

Усний журнал «Простір і час академіка М.П.Кравчука» у Троїцькій школі

10 жовтня (27 вересня) виповнилося 128 років із дня народження математика зі світовим ім’ям, славного сина своєї батьківщини Михайла Кравчука.12 жовтня у Троїцькій школі для учнів 8 – 11 класів цій події був присвячений усний журнал «Простір і час академіка М.П.Кравчука», який підготувала вчитель математики Кравець В.А.

10:19 16.10.2020