Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

20 травня 2020 року відбулася онлайн нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти Берестівької сільської ради. Присутніх ознайомлено з рекомендаціями Міністерства освіти і науки України щодо здійснення заходів, спрямованих на організоване завершення навчального року та організації оцінювання в умовах дистанційного навчання. Акцентовано увагу заступників на заповненні класних зурналів після карантину.

15:06 25.05.2020

Міжшкільне методичне об'єднання вчителів фізичної культури, курсу "Захист Вітчизни", основ здоров'я

Вчителі закладів освіти Берестівської сільської ради продовжують працювати дистанційно та опановують нові можливості інтернет простору. 21 травня 2020 року за допомогою платформи ZOOM відбулося ММО вчителів фізичної культури, курсі "Захист  Вітчизни", основ здоров’я.  Були розглянуті наступні питання: заповнення класних журналів, змістовні лінії Державного стандарту, результативність роботи учасників ММО за напрямками.

14:54 22.05.2020

Нарада керівників закладів освіти

20 травня 2020 року відбулася онлайн нарада керівників закладів загальної середньої освіти з теми "Завершення 2019-2020 навчального року: рекомендації та практичне впровадження в умовах дистанційного навчання".

14:44 21.05.2020